Bóle przy żebrach po pozytywnych wynikach wątrobowych

właśnie odebrałam wyniki wątrobowe i wszystko jest w normie ,usg też ok ,gdy próbuje jeść to zaczyna mnie boleć po prawej stronie przy samym żebrach,dopiero po zażyciu sylimanoru ból przechodzi,czy może to są błędy dietyczne a jestem już pół roku po laparaskopii woreczka ,jakie badania jeszcze musiałabym zrobić czy to możliwe że organizm potrzebuje więcej czasu

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem przewodowej kamicy dróg żółciowych, która może nie być widoczna w badaniu usg. Powinna Pani skonsultować się z chirurgiem który wdroży odpowiednią diagnostykę.