Bóle pod prawym żebrem podczas wysiłku

Witam, Po roku od laparoskopii pęcherzyka żółciowego boli mnie pod prawym żebrem podczas wysiłku. Jest to jakby silna kolka, która pojawia się nawet po 10 min. energicznego spaceru. Gdy próbuje to miejsce rozmasować również czuję ból. Gdy przystanę, po chwili przechodzi. USG nic nie wykazało, a lekarz rodzinny powiedział że to przez szwy wchłanialne, które często wrastają(ja jednak pamiętam że miałam zdejmowane). Stwierdził też że to nie mogą być zrosty. Co więc powoduje ten ból???

Witam. Opisane objawy mogą być spowodowane powstaniem zrostów lub kamicą przewodową, którą nie zawsze daje się uwidocznić przy pomocy usg. Sugeruję konsultację z chirurgiem który przeprowadzi bezpośrednie badanie.