Bole serca i ucisk w klatce piersiowej

Lęki, ciągle badanie swojego tętna. Bóle serca, w okolicach serca, bóle kręgosłupa. Mam zrobione prześwietlenie odcinka piersiowego, prześwietlenie płuc. Echo serca, EKG spoczynkowe, badania krwi na zapalenie mięśnia sercowego itp. Badania wykonywałem różne 4 razy. Nasiliły się bóle brzucha. Zrobiłem badania kału i moczu. Dzisiaj podczas wysiłku znowu biło mi mocno serca a przy głębokim wdechu zabolało, potem utrzymywał się nieprzyjemny ucisk w klatce jak i gardła. Proszę o pomoc. Mam 17 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego. Być może konieczne będą dodatkowe konsultacje. Bez dodatkowych informacji ciężko jest ustalić prawidłową diagnozę. Być może konieczne będzie wykonanie konsultacji psychiatrycznej.