Bóle stawów i powiększona wątroba
MAM 31 LATproblem bola mnie od miesiecy stawy chwilami bardzo mocno MAM NIE ZAWSZE PODWYZSZONATEMPERATURE OK 37 STw wynikach morf ok crp ok czynnik reumato ok ob tez tylko podwyszony kwas moczowy 7.30(PO MIESIACU 7.00)PRÓBY WATROBOWE I KREATYNINE PODWYSZONE W USG WATROBA POWIEKSZONA 21CMteraz zrobiło mi sie na duzym palcu U NOGI TAKIE SINE I TWARDE JAK BYM MIAŁ SINIAKA A NIE UDEZYŁEM SIE NIGDZIE CO TO MOZE BYC LEK MOWI ZE DNA MOCZANOWA A INNY ZE REUMATOIDEALNE ZAPALENIE STAWOW SERONEGATYWNE

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie, Z opisu wynika, iż bliżej jest rozpoznanie dny moczanowej (można ja obecnie skutecznie leczyć).
Pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg