Bóle stawów i swędzenie nóg

Witam,od prawie roku bolą mnie kolana chodząc po górach, schodach, potem doszło lewe biodro,w końcu "chrupiące" kostki.W międzyczasie zaczęły mnie swędzieć nogi,dermatolog nie stwierdził choroby.Reumatolog zlecił mi badania z krwi wapnia,fosforu,kwasu moczowego oraz PIC chlamydie trach. oraz PIC AWAZ((?)tak napisane że nie jestem pewna). Proszę o odpowiedź jakie to badania i co może podejrzewać, bo Pani doktor nie rozmawia...

Magdalena StusiĹska

Reumatolog wykonuje badania aby wykluczyć różne choroby mogące dawać objawy stawowe- dnę moczanową czy też reaktywne zapalenie stawów. Proszę spróbować porozmawiać z Panią doktor, że brak informacji stanowi dla Pani problem.

Piotr Pilarski

Nie wiem co może podejrzewać. Może infekcje chlamydis trachomatis? Sugeruje zmianę lekarza.

Pozdrawiam.