Bóle stawów nadgarstka, odcinka szyjnego i piersiowego

bola mnie stawy ale tylko nadgarstki,stopy , odcinek szyjny i piersiowy kręgosłupa barki biodra , kolano lewe klatka piersiowa. czynnik reumatoidalny ujemny rtg w normie CRP 10,1 Ob. w normie 9 . kapilaroskopia OK . emg :zwolnienie szybkości przewodzenia we włóknach czuciowych prawego nerwu pośrodkowego, reszta w granicy normy . dostałam skierowanie do psychiatry z podejrzeniem SOMATYZACJI a ja już ledwie chodze -dosłownie druga sugestia FIBROMIALGIA proszę o pomoc

Niemożliwe jest udzielenie Pani pomocy z poziomu portalu.
Musi Pani zasięgnąć porady na wizycie u lekarza rodzinnego - reumatologa - internisty.
Borelioza została wykluczona?