Bóle stawów u 61-latki

Witam, od dłuższego czasu cierpię na bóle stawów początkowo były to kolana , teraz , lędźwie ,łokcie i stopy szczególnie podeszwy bóle są bardzo uciążliwe nawet w nocy i utrudniają chodzenie czasem jest to piekący ból kupuje suplementy diety na odbudowe chrząstki lecz to nie pomaga nie pamiętam już dnia bez bólu , po lekach przeciwbólowych boli żołądek, wyniki niby w normie choć kwas moczowy na granicy nie wiem co robić boję się brać sterydów i cierpię.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę z powyższymi objawami zgłosić się do reumatologa. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.