Bóle stop po chemioterapii

po chemoterapii bols mnie stopy ! I sa jakby drętwe . Lekarz prowadzacy juz mine odchaczyl , bo jak twierdzi - nastapila calkowita reemisja zmian nowotworowych . Co mam zrobic ze stopami ? Albo bolą - albo sa drętwe- nie mam czucia !!!

Witam! Jakiej pomocy oczekuje Pan ode mnie na odległość , nie znającego choroby zasadniczej , stopnia jej zaawansowania , sposobu , rodzaju ,przebiegu ani efektu koncowego leczenia?!?! Proszę wszystkie problemy omówić koniecznie z lekarzami prowadzącymi!!!!!!! zż