Bóle ud w nocy w 12. tygodniu ciąży

Witam,jestem w 12 tygodniu ciazy,od kilku tygodni gdy spie w nocy na boku obojetnie czy prawym czy lewym mam bol w udach po boku raz z jednej raz z drugiej strony,przechodzi gdy leze na plecach,czy to normalne? czytalam na internecie ze to dziecko uciska na nerw i ze lepiej spac na lewej stronie ale mnie po oby dwoch stronach boli :( powinnam isc do jakiegos specjalisty? bede wdzieczna za odpowiedz bo juz mam dosc tych boli,z gory dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do swojego lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.