Bóle w części lędźwiowej kręgosłupa, biodrze i pośladku po upadku
Witam. Mam bóle w części lędźwiowej, biodrze i pośladku po upadku na lód sprzed 3 lat. Niedługo mam badanie MRI, ale od ok mc mam bóle w pośladku udzie i drętwienie odczuwalne w całej stopie. Czuję jakby to był silny skurcz. Uniemożliwia mi chodzenie nawet po domu, a najgorsze jest stanie czy siedzenie. W pozycji leżącej też nie zawsze jest ulga. Jak mogę sobie pomóc do czasu następnej wizyty u lekarza?. Przeciw bólowe nie pomagają, rozciągania i masaże pogarszają.Przyjmuję komplet wit co dzień

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Witam,
przyczyną dolegliwości najpewniej są zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa pourazowe.
Zależnie od wyniku badania, konieczna będzie konsultacja z neurochirurgiem i dalsze leczenie - zabiegowe lub rehabilitacyjne.
Obecnie doraźnie można stosować leczenie doustne przeciwbólowe.