Bóle w dolnej części brzucha po 2-miesięcznej kuracji Duomox

witam czy po długiej kuracji duomox prawie 2 m-ce wkońcu zabiłem bakterie e coli ale dalej odczuwam bóle w okolicy dolnej części brzucha czy taki stan jest normalny i ustąpi. w usg miałem sciankę pęcherza 2,8 mm.

Magdalena StusiĹska

Bóle w dole brzucha mogą mieć różną przyczynę- być może flora jelitowa po tak długiej antybiotykoterapii uległa zniszczeniu, stąd bóle brzucha. Pomóc mogą probiotyki, dostępne bez recepty w aptekach. Jeżeli ból nie ustąpi, należy skonsultować się z lekarzem.