Bóle w górnej, lewej stronie pleców podczas oddychania

Witam. Od czasu do czasu miewam bóle w górnej lewej stronie pleców, przeważnie podczas oddychania, trwało to nie długo, po godzinie przechodziło, jednak od wczoraj ból się powiększył, nie mogę się schylic i przekręcić głowy w bok. Podkreślam rorównież, że ból wczesnej przechodził zwykle po zapalzapaleniu papierosa, teraz nie sety to nie pomaga.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania przedmiotowego oraz wykonania ew. badań obrazowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Objawy wskazują na przyczynę ortopedyczną.

Dolegliwości bólowe wymagają diagnostyki, dlatego należy zgłosić się do lekarza.
Proszę pamiętać, że papierosy nie mają żadnego pozytywnego działania, to jest trucizna. Palenie prowadzi do wielu chorób.