Bóle w klatce piersiowej i częste skurcze

Witam mam 23 lata stwierdzono u mnie często skurczę biorę betaloc zok 50 i jest wszystko ok, jednak od jakiegoś czasu miewam uczucie drapania, swędzenia i bólu w klatce piersiowej i serca co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą być konsekwencją patologii układu krążenia. Sugeruję konsultację kardiologiczną.