Dodatkowe skurcze komorowe a ryzyko zawału serca i udaru niedokrwiennego

Witam. Mam 29 lat. Od roku przyjmuje betaloc zok 50 ponieważ stwierdzono u mnie dodatkowe skurcze komorowe. Holter wykazał ponad 3000 dodatkowych skurczy. Odkąd biorę betaloc jest ok. Zastanawiam się natomiast czy wobec tego ze wiele młodych osób ulega zawalowi serca oraz udarom niedokrwiennym nke zacząć przyjmować leku typu acard lub polocard. Co państwo na to? Czy można?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli lekarz prowadzący nie zalecił stosowania kwas acetylosalicylowego to nie ma takiej konieczności.