Dodatkowe skurcze komorowe pomimo stosowania Betaloc

Witam mam dodatkowe skurcze komorowe 600 na dobe 1 para czasami odczówam ich więcej biore lek betaloc zok 50 od 6 lat i już mi nie pomaga bardzo boję się tej arytmi dodam że wszystkie wyniki w normie echo sera w normie. proszę mi odpowiedzieć czy to jest grożne i czy można poddać się ablacji z taką ilością skurczy z góry dziękuję za odpowiedż. dodam jeszcze że mam dość stresujący tryb życia i małe dzieci. pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Domyślam się, że ilość dodatkowych pobudzeń komorowych zna Pani z Holtera. Jeśli tak, wynik powinien zostać oceniony w oparciu o pełne dane kliniczne a w szczególności poprzednie wyniki Holterów przez specjalistę kardiologa, który się Panią opiekuje.