Problem z dodatkowymi skurczami komorowymi i poszukiwanie specjalisty

Mam problem z dodatkowymi skurczami komorowymi. Na początku ok 3 lat temu brałam bisocard 2,5mg wtedy w holterze było ok 600 skurczy, teraz dzienna dawka to 7.5mg a w holterze ok 200 skurczy. konsultowało mnie kilku lekarzy, każdy ma inna teorię a ja nadal źle się czuję. Jeden stwierdził na podstawie ECHO wypadanie płatka,a drugi to wykluczył, natomiast trzeci powiedział że to nie serce tylko mięśnie a leczył mnie na niestrawność. :Pomocy. Jak znaleźć dobrego lekarza?

Witam/ Dodatkowe skurcze komorowe jak najbardziej mogą wiązać się z obecnością strukturalnych nieprawidłowości w mięśniu sercowym - przede wszystkim należy więc wykonać dokładne, najlepiej przezprzełykowe echo serca. Optymalnym rozwiązaniem byłaby konsultacja ze specjalistą zajmującym się zaburzeniami rytmu serca.