Bóle w klatce piersiowej i silne bóle jelit

Witam, mam 24 lata, od lutego . chorujeNa początku miałem bóle w klatce piersiowej uczucie kłucia, gdy poszedłem do lekarza okazało sie że to żołądek, testy na hbp były pozytywne. Gastroskopia wykazała cofanie sie żółci do żółądka dostałem lek controloc 20 po czym nastepna gastro była ok.Po tym wszystkim dostałem silnych bólów w jelitach w okolicach bioder prawa i lewa strona , krew po oddawaniu stolca przy odbycie,podrażnienie,biore masc(proktolog zalecił)Stolce najróżniejsze, bulgotanie w jeli

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie nieprawidłowości w obrębie jelita grubego. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.