Bóle w okolicy krzyżowej oraz bóle podbrzusza

Witam, od około dwóch miesięcy odczuwałam bóle w okolicy krzyżowej a od miesiąca doszły bóle podbrzusza podobne do bóli mensturacyjnych, następnie pojawił się ból z lewej strony podbrzusza, ból zlokalizowany w jednym punkcie odczuwalny cały czas z niewielkimi przerwami. Lekarz rodzinny po badaniu zlecił usg i podał jako możliwą przyczynę kamień,piasek w przewodzie moczowym. Mam skłonność do kamienicy nerkowej i kolek nerkowych. Wcześniej objawy były nieco inne i czy możliwe,że to kamienica?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jest to możliwe ze przyczyna takich dolegliwości mogą być kamienie w drogach moczowych. Objawy często wraz z czasem mogą przybierać rozna postać. Pozdrawiam