Bóle w okolicy krzyżowej podczas ćwiczeń

Witam ostatnio na silowi podczas tzw "wioslowania" cos mocno zabolalo mnie w okolicy krzyzowej , dodam iz w tej okolicy mam torbiel ktora w przyszlosci musze usunac operacyjnie (pilionidal cyst) od tego czas doskierwam bole w tych okolicach glownie podczas siadania i schylania czy mozliwe ze cos tam sie przesunelo i potrzebna jest pilna operacja ? pozdrawiam

Czesciej wysuwanie dysku niz torbiel powoduje te dolegliwości, trzeba zachować wyprostowaną sylwetkę przy tym ćwiczeniu