Bóle w podbrzuszu i krwawienie z brunatnym plamieniem

5 pażdziernika miałam zakładaną wkładkę-spiralę po poronieniu w 7 tyg. Zabieg nie należał do najprzyjemniejszych jednak obawiam się tego co dzieje się teraz-od początku mam potworne bóle w podbrzuszu i krwawienie z brunatnym plamieniem na zmiane. Udać się z tym do szpitala? . Czy są to normalne efekty i reakcja mojego ciała czy jest to coś niepokojącego do niezwłocznego zgłoszenia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli po założeniu wkładki wewnątrzmacicznej utrzymują się dolegliwości bólowe podbrzusza w połączeniu z plamieniami, powinna Pani niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa!