Plamienie w 37 tygodniu ciąży i przedwczesne skurcze

Witam!Jestem w 37 2 tyg ciąży, w 33 tyg trafiłam do szpitala ze wzgldu na przedwczesne skurcze. przez 2 tyg. do poniedziałku brałam luteinę dopochwowo. Dziś byłam na wizycie u lekarza i wszystko było ok, przed chwilą pojawiło się plamienie. Czy muszę niezwłocznie udać się do szpitala?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.