Bóle w prawym boku, nudności, zawroty glowy

Witam. Od dwóch tygodni mecza mnie bóle w prawym boku, nudnosci, chwilami mam nawet zawroty głowy i stan podgoraczkowy. Mój lekarz rodzinny zlecil USG i okazalo się ze mam kamienie w pecherzyku zolciowym i jest ich ok 5-6 dosyć dużych. W szpitalu została zapisana na zabieg usunięcia dopiero na 2 lipca, do tej pory ratowalam się środkami przeciwbolowymi i rozkurczowymi ale to nie przynosi rezultatu,nadal boli a teraz to bardziej piecze w całym prawym boku, oblewaja mnie poty. Czy to normalne?

Leczenie przeciwbólowe i przeciwzapalne plus prawidłowa dieta mają przygotować Panią do bezpiecznego przeprowadzenia zabiegu. W przypadku nasilania się dolegliwości, proszę udać się do lekarza.