Kłucie w prawym boku po położeniu się

Witam. Od kilku dni gdy kłade się spać i poloże się na prawym boku czuje kłucie w podżebrzu najczęściej lewym. I dzieje sie to co dzien od okolo 5 dni. Co to może oznaczać? Czy powinnam pójść do jakiegos lekarza? A druga sprawa jak siedze czasem czuje bol w nadżebrzu prawym. Pojawia sie raz na kilka dni. Czy to pecherzyk zolciowy ? Dodam ze mam w nim dosc liczne kamienie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą być spowodowane chorobą pecherzyka żółciowego, Wskazana dalszą diagnostyka, badania krwi i usg jamy brzusznej.
Pozdrawiam