Bóle w prawym podbrzuszu oraz ból pośladka promieniujący do kolana

Chciałbym się dowiedzieć co to może być mam bóle w prawym podbrzuszu czasami są mocniejsze czasami słabsze boli mnie posladek i promieniuje do kolana

Witam!
Opisywane objawy mogą sugerować ucisk na korzeń nerwowy - nie jest to groźne, ale może postępować. Alarmującymi objawami są: zaburzenia czucia krocza i kończyn, opadanie stopy, nietrzymanie moczu/stolca - jeśli zauważy Pani któryś z nich należy niezwłocznie zgłosić się na izbę przyjęć. Na chwilę obecną proponuję wizytę u lekarza rodzinnego oraz dobrego fizjoterapeuty, który zbada Panią i zaproponuje takie postępowanie, które pomoże zapobiec pogorszeniu dolegliwości.