Kłujący ból brzucha promieniujący do prawej strony

Witam! Od rana boli mnie prawa strona brzucha. Jest to ból klujacy, który promieniuje do prawej nogi. Gdy zaczynam chodzić ból się nasila jednak gdy siedzę również nie ustępuje. Mam nadzieję że samo przejdzie i nie będzie konieczna wizyta u lekarza. Nie występują u mnie inne objawy więc myślę że to nic groźnego. Mam dosyć bolesne miesiączki i nawet pani doktor powiedziała że mogę mieć coś z jajnikami ale jeszcze nie byłam z tym u ginekologa. Tylko zazwyczaj boli mnie lewa strona a teraz prawa.

Witam,
silne dolegliwości bólowe w jamie brzusznej powinna Pani skonsultować z lekarzem - na Izbie Przyjęć (chirurg) lub u ginekologa.
Jeżeli dolegliwości nie przyjdą lub wręcz nasilą się, proszę się zgłosić tam niezwłocznie.

pozdrawiam