Bóle wątroby i wynik USG jamy brzusznej

Witam,mam kłopoty z wątroba boli mnie od czasu do czasu i to trwa kilka lat.Ostatnio zrobiłem badania USG jamy brzusznej i USG prostaty.Data badania 2015-08-27.Narządy jamy brzusznej przesłonięte przez gazy i treść jelit. Wątroba o nieco podwyższonej echogeniczności miąszu bez zmian ogniskowych, przestrzeń zaotrzewna przesłonięta przez gazy i treść jelit nie do oceny.Wniosek-cechy niejednorodnego stłuszczenia wątroby.Proszę o informacje jak mam się dalej leczyc. Zaznaczam że nie pije alkocholu

Proszę wykonać badanie krwi (próby wątrobowe i lipidogram) oraz koniecznie powtórzyć USG po przygotowaniu i skonsultować się z hepatologiem.
dr Joanna Jędrys
Centrum Medyczne DBAJ O PIERSI
ul.Janickiego 1A Kraków