Bóle węzłów chłonnych, zmiany na błonie śluzowej jamy ustnej i wybrzuszenie pod piersią

Witam, Proszę o pomoc w nastepującej kwestii bolą mnie węzły chłonne szyjne, karkowe, chyba podobojczykowe (juz dosc długo) mam zmiany na błonie śluzowej jamy ustnej na wysokości lini zębów (białe linie) oraz 2 dni temu pojawiło mi sie wybrzuszenie (widoczne i wyczuwalne ) spore pod lewa piersia które boli mam także ból gardła które jest czerwone i przekrwione tak samo łuki przy migdałach podniebnych. Do lekarza moge pójsc dopiero za 1,5 tyg.

Strasznie masz dużo tych objawów. Żeby wykluczyć szybko coś złego zrób pełną morfologię krwi,OB, CRP i udaj się z tym do lekarza rodzinnego i ginekologa. A potem zobaczymy.