Bóle z lewej strony klatki piersiowej

witam od tygodnia boli mnie z z boku piersi z lewej strony tak jakby źebrach a dziś boli mnie nad piersią od czego to się dzieje boje się że to miesień sercowy dodam że mam tarczyce nieleczoną z powodu karmienia dziecka piersią

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bóle w klatce wymagają diagnostyki, proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam