Bóle na wysokości pachy z lewej strony

witam piszę do was poniewąż potrzebuję pomocy otoż od tygodnia boli mnie na wysokości pachy z lewej strony cierpnie mi ręka boli mne lewa strona pleców chce mi się ciągle wymiotować jestem ciągle zmęczona rozdrażniona czuję jak dusi mnie tarczyca mam ją nieleczoną a mam nadczynność nie lecze ponieważ karmię dziecko piersią i nie mogę spędzam też dużo czasu przy komputerze czy kręgosłup może być też temu winny proszę o jak najszybszą radę bo boje się że to serce albo mięsień sercowy

Nie rozumiem, czemu nie leczyła Pani nadczynności tarczycy? Tarczyca ma ogromny wpływ na serce. A jeśli dojdzie do tzw. przełomu tarczycowego, to można chorego już nie móc uratować! Proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym/ginekologiem/endokrynologiem. Zaburzenia funkcji tarczycy mogą się przejściowo pojawiać po porodzie - trzeba wyjaśnić, o co chodzi u Pani.