Bóle z lewej strony klatki piersiowej w okolicy piersi

Witam. mam 37 lat. jak jestem nerwowa to boli mnie z lewej strony i uciska okolicy piersi jak leże prosto to ból maleje jak zmieniam pozycje leżącą to ból sie nasila.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Jeżeli jest to ostry, gniotący ból proszę udać się na izbę przyjęć lub wezwać pogotowie.