Bóle z tyłu głowy, mdłości i bezsenność
Dzień dobry.Mam 37lat i od kilku dni boli mnie lekko z tylu głowa mam mdłości i jest mi zimno,ostatnie 2 noce żle spałem.W ubiegłym roku miałem robioną tomografia kom wynik krzywa przegroda nosowa. Poza tym mam niski ciśnienie 115/70,100/70,90/60bardzo proszę o szybką odp bo się martwię,że to coś bardzo poważnego z góry bardzo dziękuje za od

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Rozwój intelektualny dziecka autystycznego
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.
Witam. Opisane objawy mogą wiązać się z podwyższonym ciśnieniem tętniczym lub infekcją wirusową. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.