Bóle z tyłu głowy, mdłości i bezsenność

Dzień dobry.Mam 37lat i od kilku dni boli mnie lekko z tylu głowa mam mdłości i jest mi zimno,ostatnie 2 noce żle spałem.W ubiegłym roku miałem robioną tomografia kom wynik krzywa przegroda nosowa. Poza tym mam niski ciśnienie 115/70,100/70,90/60bardzo proszę o szybką odp bo się martwię,że to coś bardzo poważnego z góry bardzo dziękuje za od

Witam. Opisane objawy mogą wiązać się z podwyższonym ciśnieniem tętniczym lub infekcją wirusową. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.