Bóle żołądka i podbrzusza po cesarskim cięciu

Dzien dobry mam pytanie dotyczoce obiawuw moiei zony otusz jest po cesarskim cieciu jusz dziesiec lat po i rok temu miala raka jajnika otusz caly czas od jedenastu lat ma bule zelondka i podbrzusza ginekolog muwi ze jest wszystko wpozadku a bule sa gdzie mozna sie zglosic z tym problemem

Witam. W tej sytuacj i wskazana jest wizyta u gastroenterolga który wdroży odpowiednią diagnostyke.