Co oznacza ból i kłucie macicy, podbrzusza i jajników po cesarskim cięciu?

Witam . 6 miesięcy temu urodziłam dziecko po przez cesarskie cięcie. Nie poszłam natomiast na kontrolę do ginekologa po dzień dzisiejszy. Moim problemem jest to że od dłuższego czasu odczuwam ból i kłócie macicy podbrzusza i jajników szczególnie lewego. A dodatkowo biały gęsty śluz w dużej ilości. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa i ocena być może to infekcja lub zaburzenia hormonalne