Bóle żołądka po perforacji wrzodu żołądka

Witam przeszedlem operacjie perforacji wrzodu żołądka Po uplywie trzech miesiecy od zabiegu zaczolem odczuwac bole żołądka przypominajace głód i swego rodzaju uczucie ssania, te bóle dlugo nie trwają ale potrafia byc bardzo dokuczliwe. Dodam że po zjedzony prawie każdym posiłku odbija mi sie a nie jadam zbyt obficie Spostrzeglem lekki spadek wagi ciala co jest zastanawiajace Zauwazylem ze zaczely wypadac mi wlosy Wizyte u specjalisty mam dopiero w kwietniu Dziekuje za odpowiedz

Na pewno w takim wypadku warto byłoby wykonać kontrolną gastroskopię z oceną stanu górnego odcinka przewodu pokarmowego. Dopiero wynik tego badania pozwoli na określenie przyczyny obecnych dolegliwości i pozwoli włączyć właściwe leczenie.