Bolesna ranka w okolicach intymnych

witam, kilka dni temu na wzgórku łonowym (mniej więcej na środku) pojawiło mi się kilka krostek wypełnionych płynem, kiedy pękają robi mi się mała ranka i boli. pojawiło mi się to 2 raz w życiu. czy to może być opryszczka? boję się o mamę, bo mieszkamy razem i własnie dowiedziałam się, że ona również ma jakąś bolesną rankę, czy mogłam ją czymś zarazić np. poprzez używanie wspólnej toalety? ona nigdy nie miała podobnych zmian.czy opryszczka umiejscawia się na łonie? proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Opis jak najbardziej może pasować do zakażenia opryszczką, chociaż nie musi. Możliwe jest zakażenie domownika. Sugeruję kontakt z lekarzem.