Bolesna zmiana na wardze sromowej w 7. tygodniu ciąży

witam to moj 7 tydzien ciazy i jakis tydzien temu zaczal mi rosnac bolacy czyrak na wardze sromowej nie da sie go jescze wycisnac (sadze ze powstał od depilacji) obawiam sie o zdrowie dzidziusia czy mu to nie zaszkodzi? jak to leczyc? czy raczej dazyc do tego by pekł- jakies cieple oklady z herbaty rumianku, czy pasta/mascia cynkowa tez mozna smarowc tylko ze wtedy chyba sie taki czyrak jak gdyby wchlania bez pekniecia-bynajmniej kiedys tak mialam.czy to grozne w tak wczesnej ciazy dla dzidzi ??

Zmiana najpewniej jest glebokim zapaleniem mieszka wlosowego po depilacji. Cieple oklady i pasta cynkowa to bezpieczne metody, mozna je zastosowac, przyspiesza ustapienie zmiany.