Bolesne i nieregularne miesiączki a tabletki antykoncepcyjne
Witam,mam 29l. i od kilku lat zaburzenia miesiączki. Zaczęły się, gdy zostały mi przepisane tabletki anty.Brałam je 2mce tylko,bo bolały mnie przydatki i miałam obfite krwawienie ze skrzepami.Przez tych kilka lat ciągle miałam problemy, by miesiączka wróciła. Byłam u endokrynol-ginekol, miałam badania krwi hormonów[ok],usg i stwierdzono policystyczne jajniki.Dostałam znów tabl.anty. Skonczyłam 1sze opakowanie [3ci dzień przerwy] i to samo!Ogromny ból,krwawienie obfite plus skrzepy. Pozdrawiam.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane działaniem tabletek. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.