Bolesne i obfite miesiączki oraz torbiele jajników

Witam,mam problemy z torbielami, strasznie obfite i bolesn miesiączki. Brałam Tabletki Sidratella 20 przez 5 miesięcy i w trakcie miesiączki bóle się nie zmieniły to za to były regularnie (czego wcześniej nie było, mam 20 lat) prócz tego nie czułam skutków ubocznych. Na ostatniej wizycie okazało się, że mam również polipy w macicy i Pani przepisała Aidee- niestety, od 1 tableytki codziennie bardzo bolą mnie jajniki... jestem przy 2 opakowaniu i jest bez zmian.. Czego może być to przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę końiecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.