Bolesne miesiączki od sześciu miesięcy

Od ok.6miesięcy odczuwam bardzo bolesne miesiączki. Są one bardziej obfite i trwają dłużej niż dotychczas. Nie pomagają mi różne leki przeciwbólowe, które stosuje. Zaczęłam odczuwać, również ból podczas stosunku. O czym może świadczyć taka zmiana, czym może być spowodowana?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele, jedną z nich mogą być zaburzenia hormonalne. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.