Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bolesne miesiączkowanie po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Zawsze miałam bolesne miesiączki.Przez 3 lata stosowałam antykoncepcję,czułam się dobrze (nic nie bolało) od 6 msc nie biorę tabletek,w okresie pojawia się ból nie do zniesienia (jest 1 taki dzień), biorę wtedy 4 tabletki (2 no-spy i 2 panadol) po takiej dawce mogę funkcjonować. Jakie leki przyjmować, czy są jakieś bez recepty czy pójść do lekarza po specjalne? Byłam ok 4 msc temu u lekarza mówił, że po hormonach organizm musi wrócić do normy,nie pytałam o leki, myślałam, że szybciej ból minie.
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Bóle menstruacyjne

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. Lekarz po zbadaniu oraz ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy