Bolesne miesiączkowanie po zabiegu na zatoki

Witam. W pazdzierniku mialam zabieg na zatoki pod narkoza. Miesiaczne mialam bardzo obfita i bardzo bolesna. Nastepne tez byly obfite ( jak prawie kazde u mnie). We wtorek dostalam okresu, ale jest skapy.Ostatnio duzo bralam srodkow przeciwbolowych gdyz od 3 miesiecy mnie kregoslup boli. A wspolzyc, wspolzylam ponad 2 miesiace temu. Nie wiem czy mam sie martwic czy nie...
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Bóle menstruacyjne

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Po pierwsze warto podkreślić, że kolejne miesiączki nie muszą być identyczne. Ta skąpość nie musi mieć zatem podłoża patologicznego. Tak naprawdę warto jednak wykluczyć ciążę - sugerowałabym zatem wykonanie testu ciążowego.

0

Proszę zrobić test ciążowy...

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy