Bolesne swędzenie łydek

Od jakiegoś czasu odczuwam bolesne swędzenia łydek ,które nasilają się zwłaszcza wieczorem.Skórę mam bardzo wysuszoną i tworzą się krostki.Czy to ma związek z cukrzycą na którą choruję od 20 lat?Nie ma to nic wspólnego z brakiem higieny ,a mimo stosowania balsamów do ciała to nie przechodzi.Proszę o jakąś radę

Zmiany moga byc zwiazane z cukrzyca. Nasila sie wowczas znacznie przesuszenie skory. Czy ma Pan zylaki na konczynach dolnych? Bo zmiany tego typy moga takze byc zwiazane z nieprawidlowym krazeniem krwi w zylach konczyn dolnych. Dobrac odpowiednie leki i postawic diagnoze pomoze postawic dermatolog.