Bolesność biodra i pachwiny w 15 tygodniu ciąży

Witam Aktualnie jestem w 15 tygodniu ciąży i chciałam się zapytać o moją dolegliwość ...odczuwam ból w lewym biodrze i pachwinie przeważnie jak leże lub kucnę i czasem czuje też kości biodrowe to moja pierwsza ciąża i nie wiem czy to coś niepokojącego? wizytę mam za 13 dni, więc wolałabym się dowiedzieć co s o tym moim bólu.Z góry dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć bez badania. Proponuję udać się do lekarz, jeżeli nie ginekologa to do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić prawdopodobną przyczynę dolegliwości. A lekarz rodzinny będzie dostępny szybciej niż ginekolog.