Bolesność brzucha a gorączka

Witam, mam 23 lata i od 2 tygodni mam niepokojące bóle w dolnej części brzucha po lewej stronie. Boli mnie najczęściej przy pochylaniu i przy oddychaniu. Bole nasilają się przy zasypianiu, gdy leżę na prawym boku. 3 dni temu złapała mnie silna gorączka i napadało mnie pocenie się co ok. 1 godzina. Czy to może się z tym bólem wiązać? Nie wiem co może być tego przyczyną, więc proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Objawyy są mało specyficzne i bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie stwierdzić na ile są ze sobą powiązane i o czym mogą świadczyć. Konieczna wizyta u lekarza.