Bolesność brzucha, brak miesiączki po stosunku bez zabezpieczenia

To zaczne od tego,że wczoraj tzw 5 lutego doszło do stosunku pomiędzy mną,a moim ukochanym. Dosłownie to kilkusekundowego stosunku trzymał go tam zaledwie może 30 sekund (nie wytrysl) i dzisiaj 6 miałam przewidziany okres,ale go nie ma. Zazwyczaj zawsze boli mnie strasznie brzuch nie do wytrzymania dzisiaj tego nie ma w ogóle nie ma okresu. Lekko czasami zaboli mnie podbrzusze,ale to tylko tyle. Przeważnie dostaje nad ranem. Nie pamietam kiedy ostatni raz mi sie spoznil. Czy moge byc w ciazy?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli regularnie Pani współżyje to oczywiście jest taka możliwość. Nic Pani nie pisze czy współżyła wcześniej etc. Jeśli chodzi o związek 5.02 z brakiem miesiączki to raczej inna niż ciąża przyczyna