Bolesność brzucha, krew w stolcu a hemoroidy

witam mam 25 lat nie pije alkoholu nie jem ostr rzeczy cwicze 5 razy w tyg . od jakiegos czasu mam lekkie bule brzucha mniejszy apetyt i czasami swieżą krew w stolcu juz wczesniej czulem swiad i pieczenie w okolicach odbytu ale krew pojawia sie teraz raz na jakis czas czasem wiecej czasem mniej . moze to tylko zylaki albo hemoroidy czy powinienem sie martwic . jesli to ma znaczenie to dodam ze biore tez testosteron i durabolin domiesniowo .

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pana dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.