Bolesność brzucha na tle nerwowym u 6-latki

Witam,mam pytanie dotyczące bólu brzucha u moejej 6 letniej córki.Wszelkie badania,które przeprowadziliśmy na zlecenie lekarza wyszły dobrze i nic nie wykazały.Mimo to,dziecko nadal odczuwa nieprzyjemne bóle kilka razy w ciągu dnia,szczególnie gdy idzie do szkoły ale również po powrocie z niej,gdy jest już w domu.Czy możliwe jest by były to bóle na tle nerwowym?Jak mogę jej pomóc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości jak najbardziej mogą mieć podłoże czynnościowe. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą pediatrą, który pokieruje dalszym postępowaniem.