Bolesność brzucha, obojczyka i drętwienie ręki

Kilka dni temu dostałam krótkich duszności,powtórzyło się to kolejnej nocy. Następnego dnia odczułam kłucie między lewą pachą a piersią oraz ból w nadbrzuszu. Kolejnego dnia udałam się do lekarza, który powiązał to z infekcją gardła, którą niedawno przechodziłam. EKG nic nie wykazało. Następnego dnia pojawiły się krótkie kujące bóle brzucha (różnie umiejscowione). Dziś bóle brzucha są rzadsze i mniej dokuczliwe jednak pojawił się ból obojczyka(lewego) w okolicy szyi oraz drętwienie ręki.

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym ponownie udac sę do lekarza, konieczne byłoby wykonanie podstawowych badań krwi: morfologia, ob, asp, bilirubina, glukoza, tsh oraz byc moze usg brzucha. Objawy są niespecyficzne i mogą być spowodowane przez wiele przyczyn.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.