Bolesność brzucha, potliwość a usunięcie śledziony

Witam pisze ponieważ mam pewien problem, odczuwam bardzo silny ból brzucha, pocę się, lecz to nie jest gorączka, ponieważ ciągle jest mi zimno. Czuje 2 kulki w jelitach , które wpadają do brzucha i sprawiają mi duzy bol. zadne leki typy Espumisan czy Rapacholin Forte nie pomagają mi . Na pewno nie jest spowodowane to zla dieta , ktora tworzy wzdecia, bo nie jem takich rzeczy i ogólnie mało jem.Wiec nie wiem w czym jest problem, dodam ze mialem w przeszłości wyciętą śledzionę, może to ma znaczen

Aleksander Ropielewski

Nie potraię bez przeprowadzenia badania udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie możłiwych przyczyn Pańskich dolegliwości. Sugeruję kontaktz gastrologiem oraz wykonanie podstawowych badań krwii i USG jamy brzusznej. Jak najbardziej opisywane dolegliwości mogą być związane z zabiegiem splenektomii w przeszłości.