Bolesność podbrzusza a pogrubienie wyrostka
Witam od prawie 2 miesięcy miewam ustępujące i powracające bóle w prawym podbrzuszu(z temperatura 37,5 do 38, brakiem apetytu, wzdecia i wstrzymanie gazow). Gdy mam te bóle badania wykazują CRP 37, natomiast w trakcie gdy nie boli mam CRP 1-4. Pierwsze USG wykazało "pogrubiony wyrostek obraz jak w stanie zapalnym" natomiast szpitalne na SOR "uwidoczniony rabek wysieku na wyrostku". Po kuracji antybiotykiem ustały najcięższe objawy, teraz mam tylko słabe sporadyczne bóle z lewej strony brzucha.

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Możliwe, że cierpi Pan na poronne zapalenie wyroska robaczkowego, które w przyszłości możę wymagać jego usunięcia. Możłiwe również, że epizody bólowe nie będa nawracać. Trudno jest to przewidzieć. Jeżeli dolegliwości będąą nawracać konieczna będzie appendektomia.